• Якщо ви в дитинстві любили годинами грати КОНСТРУКТОРАМИ, то ви, скоріш за все, наполегливі, а іноді й уперті. Якщо задумаєте що-небудь, то вже не зійдете з обраного шляху. Однак, ви трохи недовірливі, все намагаєтеся перевірити самі. І не дуже любите що-небудь змінювати в собі.
  • ПЛАСТИЛІН. Ця людина любить удосконалення. Намагається своїми руками створити для себе нову реальність. Ви не шкодуєте зусиль на те, щоб змінити світ. Але не всі оточуючі люди розділяють з вами цю гру та неохоче пристосовуються до ваших потреб.
  • ЛЮБИТЕЛЬ КНИГ - є невтомним мрійником, любить здійснювати подорожі, не виходячи з дому. Їм притамана допитливість, вони здатні докопатися до самих глибин пізнання. Але іноді запускають буденні справи)).
  • ЗАЛІЗНА ДОРОГА. Пов'язані з нею символи вас займали більше, ніж вона сама. Вам подобається пересуватися по життю з комфортом, зупиняючись там, де сподобається, але ніде довго не затримуватись. Тому ваше життя - це низка зустрічей і розставань.
  • ФАРБИ. Потяг до малювання фарбами в дитинстві свідчить про здатність вловлювати найтонші відтінки відносин між людьми. Якщо вам вдалося реалізувати свій потенціал і ви використовуєте все багатство своєї натури, то вашому оточенню пощастило: ви натура витончена, відкрита світові у всіх її проявах, з вами завжди затишно і цікаво.
  • М'ЯЧ. Ви - людина дії, тому не схильні довго, болісно роздумувати та зупинятись на проблемі. Ви прагнете швидко і рішуче діяти, якщо щось задумали, і вас важко утримати. Відсутність комфорту в побуті вас не бентежить, оскільки ви - людина невибаглива.
  • РОЗВИВАЛКИ з м'якого матеріалу. Інтелектуальні абстракції - не ваша стихія. Ви любите нові відчуття, переживання, вам потрібно все відчути, випробувати на собі. Тяга до ігор і забав закладена в вас від природи, тому дуже важливо спрямувати її в потрібне русло, щоб емоції не взяли гору. А щоб не сумувати і не перетворитися на скиглія, вам постійно потрібні свіжі враження.
  • ФОТОАПАРАТ. Якщо з самого дитинства він був вашою головною іграшкою, то ви належите до типу людей, які намагаються утримати в пам'яті всі враження. Ви - людина, якій важко висловити свій душевний стан, сильно залежите від оцінок оточуючих.
  • ЛЯЛЬКИ. Вам шалено подобається знайомитися з новими людьми для того, щоб краще їх пізнати і зрозуміти. Ігри, однак, які ви з ними затіваєте, недовговічні. Але ця особливість не виключає той факт, що Вам долею визначено вивчати природу людини.
  • СОЛДАТИКИ. Ймовірно, Вам з дитинства подобалося планувати маневри, намічати тактичні цілі. А пізніше захопилися шахами, або комп'ютерними іграми. Перш, ніж втілити в життя свої бажання і наміри, Ви, як людина завбачлива, все попередньо обдумаєте і сплануєте. Легко засвоїте інформацію, але успіху досягнете в цьому, якщо підкріпите гру свого інтелекту дією.


Джерело http://www.didaktika.com.ua/