Пазли-вкладанки від компанії «Ігротеко» - це розвивальна екологічна іграшка для дітей від 2-х років. Виготовлена з липи та буку - 100% цільної деревини. Ретельно шліфована, не покрита жодними хімічними сполуками. Нову серію іграшок для малят ми випустили під новою ТМ Igrow – з новим змістом: «Я росту», «Я розвиваюсь», адже ми хочемо, щоб дитина росла з корисними, екологічними та розвивальними іграшками.

Гра з пазлами у рамці-вкладанці допоможе розвинути:
-Наочно-дійове мислення дитини;
-Зорове сприйняття, тактильні функції, моторно-зорову координацію;
-Логічне та просторове мислення;
-Дасть початкове розуміння форм, кольорів.

Малюк не лише вкладає частинки пазла у дощечку-рамку, він тренує пам'ять, увагу, поєднує частини у ціле, розвивається його моторика, сенсорна сфера. Адже під час гри деталі пазлів подразнюють численні нервові закінчення долонь і пальців, чим сприяють розвиткові дрібної моторики. А природний вигляд і аромат натурального дерева викликають позитивні емоції, заспокійливо впливає на нервову систему дитини.

Обмежуючі краї рамки із заглибленнями, що повторюють контур фігури, допомагають дитині скласти пазл правильно.

Мякенький конструктор для найменших 6м+ - це перший міні-конструктор малюка! Набори з 5 або 7 елементів дозволять вашому малюку розпочати знайомство з формою, величиною, текстурами тканин, кольором, а для більш старших - спробувати перші власні конструкторські поробки.