Як же тоді бути зі звичним уявленням про те, що у дітей зазвичай більш розвинута, ніж у дорослих, уява? Справа скоріше у тому, що вона є менш стандартною і шаблонною – дитина, намагаючись пояснити різноманітні прояви зовнішнього світу, часто вдається до нестандартних, часто чудернацьких і тому дотепних пояснень, і видаються вони через це дорослим незвичними та оригінальним. Проте насправді, якщо ви справді хочете допомогти своїй дитині в розвитку по-справжньому креативної та творчої уяви, наповненої незвичайних образів та способів вирішення життєвих завдань, доведеться прикласти до цього певні зусилля.

І тут помічними стають різного роду розвиваючі іграшки та стимулюючі завдання. Вирішуючи задачі, що є відповідними рівню вікового розвитку малюка, він тренується це робити в подальшому краще і швидше. Це стимулює його інтерес до розумових вправ та інтелектуальної діяльності. Варто також визначити, які завдання та сфери вдаються дитині краше, які викликаюті у ній більший інтерес – це буде запорукою її подальшого когнітивного розвитку та зацікавленості у цьому.

Серед достатьно великої кількості стимульних завдань та розвиваючих іграшок особливе місце займають конструюючі ігри – вони покликані стимулювати просторовий аспект уяви малюка, поглиблювати його знання про те, як можуть між собою взаємодіяти предмети, як їх правильно поєднувати, пізніше переходячи на абстрактний рівень уявлення, тобто коли всі ці перетворення та взаємодії почнуть будуватись в уяві, пізніше відтворюючись вживу. Постає запитання – які ж тоді конструктори будуть кращими у виборі, якщо їх настільки багато представлено на прилавках? Враховуючи потребу в безпечності та простоті конструювання, а до того ж й екологічність матеріалу, вдалим вибором стануть дерев`яні конструктори ТМ «Ігротеко», поєднуючи в собі функціональність, інтуїтивну зрозумілість складання та можливість побудувати своїми руками від маленьких споруд до неприступних фортець і зоряних космольотів.

Перевага конструкторів серед асортименту розвиваючих ігор виглядає чималою, чи не так? Вони стануть не просто хорошою забавкою для малюка. Такі діти будуть більш успішними в майбутньому навчанні, і найголовніше – зможуть відчути радість та натхнення від власних успіхів, що буде підкріпляти і надалі їх інтерес до все складніших когнітивних задачок та захоплень