Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Балансири

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Дитячі балансири — цікаві та функціональні іграшки, що є джерелом знань та навичок. В арсеналі кожної дитини має бути така іграшка.

Основні переваги гри-балансира

Сучасна гра балансир має низку переваг, про які ми хочемо поговорити далі. Регулярні заняття з дитиною дозволять помітно покращити моторно-зорову координацію. Вони підходять дітям будь-якого віку. Крім того, настільні ігри балансири для дітей здатні синхронізувати інтелектуальні та зорові навички дитини.

Ігри балансири для дітей, купити які ви можете за доступними цінами, дозволяють ефективно розвивати просторову увагу. Це вкрай важлива навичка для дітей різного віку. Також діти зможуть навчитися концентрувати увагу на виконанні тієї чи іншої задачі. Тож таким дітям буде набагато простіше концентруватися під час навчання в школі.

Турботливі батьки обирають дитячі дерев’яні іграшки балансири. Усе частіше люди відмовляються від купівлі пластикових та виготовлених із синтетичних матеріалів речей. Адже є трендом усе екологічне та природне. Попри те, що популярністю користуються різноманітні гаджети, іграшки все частіше виготовляють із природних матеріалів. Лідером серед них є натуральне дерево. Такі іграшки ефективно розвивають, не мають негативного впливу на психіку дитини, також взаємодія з такими іграшками суттєво покращує тактильні відчуття. Тож регулярні ігри мають позитивний вплив на подальший розвиток дитини.

Дерев’яні іграшки балансири, купити які ви можете в інтернет-магазині Ігротеко, не шкодять дітям. Задоволені будуть і батьки, адже більшість іграшок не викликають шуму. Сьогодні ви можете придбати розвиваючі іграшки балансири за доступною ціною. Якщо порівняти з іншими іграшками, економія очевидна.

При цьому такі балансири покликані розвивати всі здібності та навички дитини. Під час веселої гри ви зможете донести до дитини важливу інформацію, навчити її новому, покращити ряд показників. Людина краще засвоює інформацію в ранньому віці, тому такий підхід до розвитку є вкрай важливим. Крім того, дитина позитивно сприймає таке навчання, адже воно проходить у форматі веселої гри.

Також слід відзначити, що іграшки дерев’яні балансири є зносостійкими. Тож ця іграшка може стати саме тією, яку ви захочете передавати наступним поколінням. 

Крім того, такі іграшки відрізняються естетичною привабливістю. Іграшки мають продуману форму та правильно підібрані кольори, із врахуванням вікових особливостей дитини.

Для створення іграшок використовують лише натуральні матеріали високої якості. Усі матеріали пройшли перевірку та мають відповідні сертифікати. Дерево також проходить додатковий процес оброблення, завдяки чому отримує необхідні показники якості та естетичної привабливості. Особлива технологія оброблення деревини дозволяє досягти того, що матеріал є дуже приємним на дотик. Дерево переймає температуру людського тіла, завдяки чому взаємодіяти з ними приємно в будь-яку погоду.

Такі іграшки добре розвивають дрібну моторику рук, що позитивно впливає на подальший розвиток дитини. І це лише кілька переваг, що їх мають сучасні іграшки з дерева. Щоб отримати якнайкращі результати від гри, рекомендуємо підбирати іграшки залежно від побажань дитини та вікових особливостей.

Як вибрати дерев’яний балансир для дитини

У нашому каталозі ви знайдете цікаві варіанти балансирів. Тож легко зможете придбати оптимальний варіант іграшки для вашого малюка. Обираючи, найперше звертайте увагу на вікові особливості малюка. Грає роль і те, які захоплення має малюк.

Граючи разом із дитиною, ви допоможете їй розвинути навички взаємодії. Аналогічні навички дитина розвиває, коли грається з однолітками. Цьому сприяє те, що іграшки єдосить  простими, вони не вміють видавати самостійно звуки. Тож дітям доводиться «озвучувати гру» самостійно. Завдяки цьому розвивається фантазія малюка, діти вчаться самостійно створювати різноманітні сценарії.

Іграшки ідеально підходять як для домашнього використання, так і для гри в школі чи дитячому садку. Їх можна брати з собою в кафе та подорожі, щоб дитина проводила час, не нудьгуючи. Головне, підібрати іграшки згідно з віком малюків. З такою іграшкою діти зможуть виконувати низку різноманітних завдань, що відрізняються рівнем складності. Яскраві кольори та цікаві завдання — це те, що змушуватиме дитину повертатися до гри знову і знову. Іграшка також вчить дітей бути наполегливими та доводити справу до кінця.

Сучасна гра балансир, купити в Україні яку ви можете за доступною ціною, підходить як наймолодшим, так і дітям, що скоро підуть до школи. Важлива перевага наших дерев'яних іграшок – гіпоалергенність. Тож вони підходять навіть дітям, що мають схильність до алергічних реакцій. Іграшки мають приємний запах, що наповнює приміщення та привертає увагу дітей.

У нашому каталозі ви знайдете кілька цікавих варіантів даної популярної забавки. Є ідеальні варіанти як для наймолодших, так і для дітей старшого віку. А Вежа Балансир «Дженга» зацікавить навіть дорослих.

Усі іграшки дуже естетичні. Тому вони принесуть задоволення всій родині. Ввироби не бояться механічних пошкоджень, впливу ультрафіолетових променів та негативного впливу оточуючого середовища. Тож навіть через десяток років такі іграшки збережуть естетичну привабливість.

Якщо ви не знаєте, яку іграшку краще придбати для своєї дитини, рекомендуємо звернутися за допомогою до наших менеджерів. Вони чудово знають асортимент і радо розкажуть про всі особливості та ключові характеристики іграшок та допоможуть вам зробити правильний вибір.

Впевнені, ви та ваші діти будете задоволені якістю та функціональністю іграшок. Цей сучасний балансир із дерева стане дійсно однією з улюблених іграшок вашого малюка.

Вгору