Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Іграшки для розвитку

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Усі малюки дуже активні та спраглі до пізнання навколишнього світу. Турботливі батьки мають заохочувати дітей та сприяти всебічному розвитку. Найкраще — купувати сучасні дитячі іграшки для розвитку. Тоді розваги не лише покращуватимуть настрій малечі, але і приноситимуть величезну користь. Далі ми обговоримо найкращі іграшки для розвитку дитини та те, як їх вибрати.

Основні переваги іграшок для розвитку

Сьогодні іграшки представлені в широкому асортименті. У кожному магазині можна знайти безліч оригінальних варіантів. Вони відрізняються не лише кольором і формою, але й функціоналом. Проте особливої уваги заслуговують іграшки для розвитку дрібної моторики, купити які ви можете в ІГРОТЕКО.

Ви легко знайдете іграшки для розвитку моторики рук і безліч інших варіантів. Є чудові варіанти для дітей різного віку. Проте не всі батьки розуміють, у чому ж полягає користь таких іграшок. Саме про це ми й поговоримо далі.

По-перше, іграшки для дитячого розвитку — це ваша інвестиція в поліпшення когнітивних навичок дітей. Мета таких виробів — допомогти дитині краще пізнати світ. Адже з кожним роком мислення дитини стає складнішим. Тому варто звернути увагу на іграшки, що допомагають дітям дізнаватися корисну інформацію. Наприклад, запам’ятовувати цифри, вчити алфавіт. Не менш цікавими будуть і головоломки. Такі іграшки для розвитку дітей стимулюють інтелектуальні здібності.

По-друге, іграшки дозволяють розвивати креативність і новаторський підхід до розв’язання будь-яких задач. Підбираючи щоразу нові складніші іграшки, ви створите для дитини простір, у якому вона матиме змогу проявити творчість та винахідливість.

По-третє, іграшки для розвитку сенсорики приносять дітям справжнє задоволення. Адже інтерактивні ігри зможуть захопити вашого малюка на тривалий час, також ви зможете вивести спілкування на якісно вищий рівень, побудувати довірливі стосунки з дитиною. Обираючи нові іграшки, ви наповните будні дитини яскравими емоціями та враженнями. Нові враження гарантовані.

Крім того, дерев’яні іграшки для розвитку дозволяють дітям покращувати соціальні навички. Малеча зможе грати як із дорослими, так і з однолітками. Спілкуючись, діти вчаться базовим цінностям та отримують навички, що необхідні для подальшої адаптації в суспільстві.

Дерев’яна іграшка головоломка також дозволить покращити мовні здібності. Під час ігор діти розширюють словниковий запас і вчаться взаємодіяти з оточуючими. Ви також можете використовувати такі іграшки, щоб вивчати іноземні мови. Діти набагато краще засвоюють інформацію, ніж дорослі. Тому слід використати цей період максимально ефективно.

Також іграшки сприяють фізичному розвитку дитини – вони мотивують дітей займатися фізичними навантаженнями, покращувати рухові навички. Ще однією перевагою є те, що такі дерев’яні головоломки дуже веселі. Тож ваша дитина незабутньо проведе час, отримавши при цьому безліч корисних навичок та знань.

Гармонійний розвиток допомагає дітям стати впевненими в собі. Засвоєння нових знань та опанування навичок дозволяє сформувати правильну здорову самооцінку. Це вкрай позитивно впливає на подальше навчання та самореалізацію дитини.

Які іграшки найкраще вибрати для дітей

ІГРОТЕКО може запропонувати вам безліч актуальних іграшок для дітей різного віку. Одним із найпопулярніших варіантів сьогодні є головоломка танграм. Це універсальна розвага, що є поєднанням гри для розвитку логіки та мозаїки. Завдяки цьому діти протягом тривалого часу не втрачають до неї інтересу. Гра танграм, купити яку ви можете за доступною ціною, допомагає розвивати дрібну моторику рук, покращує здатність координувати рухи та розвивати образне мислення.

Якісний танграм дерев’яний також допомагає дітям зосереджувати увагу, бути посидючим та концентруватися на виконанні тієї чи іншої задачі. Батьки обирають танграм для дітей, тому що такі іграшки підходять для дітей різного віку.

Сьогодні користується популярністю гра танграм із дерева. Для виготовлення використовують лише найкращі екологічно чисті матеріали. Такі іграшки є гіпоалергенними, тож підходять і дітям, що схильні до алергічних реакцій.

Ще одним бестселлером є дерев’яні кубики. Використовуючи різнокольорові кубики, ви зможете пояснити дітям цікаві математичні закономірності. Дерев’яні кубики для дітей дозволяють розвивати дрібну моторику рук, а також покращують сенсорні здібності, вчать мислити логічно. Також діти тренують витримку та вчаться бути акуратними.

У каталозі ви знайдете будівельні блоки Місто. Діти із задоволенням навчаться будувати складні фігури, використовуючи різнобарвні кубики. У нас ви зможете придбати дерев'яні кубики, ціни на які є більш ніж доступними.

Переваги іграшок для розвитку з дерева

Для виробництва своїх іграшок ми не використовуємо синтетичні матеріали. Адже вони можуть бути небезпечними для дітей. Компанія Ігротеко віддає перевагу натуральним матеріалам, зокрема — дереву. Усі матеріали гарантовано мають високу якість, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Матеріали проходять багаторівневу обробку, завдяки чому поверхня стає дуже приємною на дотик. Крім того, ретельне оброблення дозволяє уникнути будь-яких неприємних ситуацій під час гри. Матеріали є гіпоалергенними, тож іграшки підходять навіть дітям, що мають схильність до алергічних реакцій.

Такі вироби не потребують особливого догляду. Щоб очистити поверхню, достатньо протерти іграшки вологою тканиною. 

Дерев'яні іграшки прослужать вам дійсно довго. І ви зможете передавати їх із покоління в покоління, – вироби зберігають естетичну привабливість протягом багатьох років.

Як бачите, наші іграшки мають безліч переваг. А в каталозі ІГРОТЕКО ви легко підберете найкращу для дитини будь-якого віку.

Вгору