Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Ігри

Фільтр
Іконки
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

Компанія ІГРОТЕКО пропонує вам купити  дитячі настільні ігри з дерева – гра балансир, конструктори, мозаїки. Ми хочемо протистояти загальному захопленню пластиком нашого часу, тому повністю покладаємось на настільні ігри з дерева, які привабливі візуально та тактильно. Деревина, з якої виготовляються наші вироби міцна та «тепла», з потужною енергетикою. Наш великий вибір дозволяє батькам виховувати талановитих та щасливих синочків та донечок. Не тільки діти люблять грати, а ще молодь, дорослі та покоління 60+ також полюбляють зануритися в веселощі. Часто не важливо, яка саме гра обрана. Увага зосереджена на спільному обміні та навчанні один в одного.

Настільні ігри дерев'яні: весело та добре для всіх

Чому дерев'яні настільні ігри для дітей корисні? З одного боку, вони просто насолоджуються процесом, тому це створює позитивні відчуття, водночас зменшується страх, стрес та інші негативні емоції. Багато настільних ігор є можливість використовувати для відпрацювання навичок роботи з числами або покращення використання мови. Крім того, стимулюється та розвивається уява та креативність.

Також, дітки мають чудову можливість навчатися та практикувати соціальні навички, наприклад, справлятися зі своїми емоціями, бути уважним до інших, приймати правила тощо. Завдяки цьому соціальні стосунки між однолітками чи всередині сім’ї можуть зміцнюватися. І те, що добре для малечі, не шкодить дорослим. Ігри – це не просто «непродуктивна розвага» або розкіш, доступна лише для деяких покупців. Навпаки, забава в колі рідних чи друзів може допомогти всім розслабитися, зменшити стрес або потренувати когнітивні навички.

Ми знаємо, що гра в усіх її формах може бути дуже веселою, дарувати релаксацію та гарний настрій, і що вона відіграє дуже важливу роль у розвитку маленьких хлопчиків та дівчаток. Більше того, це фундаментальний фактор еволюції та створення культури. В усі часи не тільки люди, але й тварини, тренуючи навички, необхідні для виживання. У цьому контексті можна сказати - чим розумніша тварина, тим більше вона бавиться. Відповідно, гра в усьому її різноманітті є невід’ємною частиною людської природи. Маленькі дітки першої миті вчаться відкривати себе та своє оточення через забави. Навчаються принципам везіння та невдачі в ігровій формі. Вони намагаються проектувати та застосовувати отримані навички, наприклад, будуючи конструкції з будівельних блоків. Мама, тато, бабуся, дідусь повинні подавати хороший приклад, бути оптимістами, навіть якщо вони програють, то сприймати це з гумором.

Наприклад, гра з дерева вежа являє веселе заняття, щоб насолодитися всією родиною. Покращується координація рук та фокусування на предметі вашої дитини та розвивається дрібна моторика. Гравці по черзі витягують будь-який блок з нижньої частини вежі та кладуть його зверху в правильному порядку. По ходу гри вежа стає нестійкою. Гравець, який спричинив руйнування, витягнувши блок, програв - він повинен відновити вежу. Красивий  дизайн, зручний формат. Ігрові фігури знаходяться в міцній коробці, яка закривається. Перш за все, малеча навчається взаємодіяти з іншими гравцями. Ближче до шкільного віку їм стає зрозуміло, що є правила, яких кожен повинен дотримуватися, якщо хоче брати участь. Отримані знання стають важливими у подальшому реальному житті. Тож необхідно подбати про те, щоб більше рухатися та грати, особливо в епоху Інтернету, коли багато речей відбувається перед екранами та нам бракує фізичних вправ.

Які краще вибрати іграшки

Настільна гра існує вже майже 100 років і є популярною класикою, незважаючи на прості правила. Крім розваг, ваші дітки також можуть отримати уроки життя. У нашому інтернет-магазині є великий асортимент різноманітних дерев'яних іграшок. При обробці нашої продукції ми надаємо велике значення використанню високоякісних матеріалів. Будьте впевнені в їхній безпечності – матеріал є гіпоалергенним, проходить необхідну обробку, в результаті якої стає приємним на дотик.. Наші вироби ідеально підійдуть на подарунок, а наші консультанти запропонують вам варіанти на вибір для радісного проведення часу.

Взагалі настільні ігри мають давню традицію. Навіть незважаючи на те, що вони змінювалися знову протягом століть, десятиліть, додавалися нові, а старі втратили свою привабливість, все ще існує багато класики, яка користувалася великою популярністю в поколіннях і користується нею досі. Хрестики нулики дерев'яні  - забавка тепер має зручну упаковку, щоб брати її в подорожі. Легкі інструкції роблять цю гру ідеальною для мандрівників, яким подобається задіювати логічне мислення незалежно від обставин. Завжди знайдеться слушний час і місце для її використання. Граючи в хрестики нулики з дерева, формуються навички справлятися з помилками, правила здорової конкуренції, терпіння та емоційний контроль, концентрація уваги. Можна виділити деякі особливості:

  • проста форма, приглушені кольори – поєднує в собі мінімалізм, скандинавський стиль, використання природних матеріалів;

  • багатофункціональність, універсальність – позачасова гра для різних поколінь, щоб користуватися нею будь-де: вдома, на відпочинку;

  • розвиток логіки, уваги та стратегічного мислення.

Усе, що ви знайдете в нашому онлайн-магазині  — це першокласні продукти, натуральні та сертифіковані, виготовлені в дусі сталого розвитку. Відкрийте для себе чарівність та корисність наших товарів. Розвивайте дрібну моторику та стимулюйте творчі здібності свого чада. В нашому каталозі ви маєте можливість обрати найкращу та підходящу за віком модель, що прослужить дуже довго. Наша місія полягає в тому, щоб допомогти батькам та дітям веселитися разом, а ще передати цінний досвід навчання, пропонуючи іграшки, які стимулюють уяву та заохочують до творчості. Ми створені для здійснення ваших мрій.

Вгору