Додайте товари до списку бажань
0
Моє замовлення

Дерев'яні розвивальні іграшки в Україні від ІГРОТЕКО 🚗

Турботливі батьки купують дерев’яні розвиваючі іграшки в ІГРОТЕКО. Компанія була заснована 2010 року у Львові. Компанія пропонує якісні та розумні еко-іграшки, що роблять дитинство дійсно щасливим.

Чому батьки обирають ІГРОТЕКО

Усі іграшки, представлені в каталозі, розроблені за різними методиками, що сприяють розвитку дитини. Зокрема — популярна сьогодні методика Монтессорі.

У нашому каталозі ви знайдете варіанти на будь-який вік. Наприклад, є розвиваючі іграшки для дітей 1–2 років. Також ми пропонуємо розвиваючі іграшки для дітей 4–5 років. Ви гарантовано знайдете й розвиваючі іграшки для дітей 2–3 років.

Для виготовлення ми використовуємо лише найкращі натуральні матеріали. Деревина є екологічною та безпечною, адже ми використовуємо найкращі матеріали для виробництва. Тож у вас не виникне проблем ані з експлуатацією, ані з утилізацією. 

Під час виробництва ми не використовуємо жодних хімічних фарбників чи консервантів. Також ми відмовляємося від використання клеїв.

Зверніть увагу ще й на те, що наші розвиваючі іграшки для дітей не мають гострих кутів чи інших деталей, що можуть бути небезпечними для малюка.

На даний момент ІГРОТЕКО співпрацює з п’ятьма різними країнами. У кожній товари для дітей користуються популярністю. Іграшки нашого виробництва гідно представляють Україну на міжнародному ринку.

Переваги дитячих іграшок для розвитку

Сьогодні батьки часто купують іграшки для дошкільнят розвивальні, що виготовлені з натурального дерева. Не дивно, адже вони мають низку переваг. Однією з ключових переваг є довговічність виробів. Іграшки зберігають естетичну привабливість та функціональність протягом тривалого часу. Тож такі іграшки цілком можуть передаватися з покоління в покоління. Матеріал не боїться поломок, на поверхні, навіть за інтенсивної експлуатації, не з’являються вм’ятини та пошкодження. Тому іграшки мають привабливий зовнішній вигляд. 

Іграшки представлені в широкому асортименті. Кожна модель розроблена з урахуванням вікових особливостей дітей певної групи. Тож у нашому каталозі ви знайдете розвиваючі іграшки для дітей 5–6 років чи цікаві варіанти для дітей молодшого віку. Незмінним залишається лиш те, що всі іграшки виготовлені із безпечних та екологічно чистих матеріалів. Тож навіть тривалі ігри не зашкодять малюкам. Особливу увагу приділяють і процесу оброблення матеріалів – іграшки не мають гострих кутів, вони приємні на дотик.

Якісні дитячі розвиваючі іграшки в Україні додатково проходять спеціальну обробку. Використання безпечних та сертифікованих розчинів дозволяє захистити дерево від розвитку на поверхні мікробів. Крім того, це продовжує срок служби іграшок. Адже такі іграшки не потребують складного догляду. Щоб очистити поверхню, достатньо протерти її вологою тканиною. 

Розвиваючі іграшки на 1 рік або на будь-який інший вік мають привабливий зовнішній вигляд. Вони мають продуману форму та яскраві кольори, що не шкодять дитячій психіці. Для фарбування використовуються лише сертифіковані матеріали – фарби не шкодять дітям будь-якого віку, а їхній зовнішній вигляд не залишить малюків байдужими.

Розвивальні іграшки для дітей від 1 року також дуже приємні на дотик. Це вкрай важливо, адже буквально з перших днів життя діти саме за допомогою дотиків пізнають оточуючий світ. Іграшки з дерева набагато приємніші на дотик, ніж іграшки з пластмаси чи інших синтетичних матеріалів. Крім того, натуральне дерево добре зберігає тепло, що додатково спонукає малечу взаємодіяти з ними.

Якісні розвиваючі дерев’яні іграшки для дітей мають бути в кожного малюка, адже від цього залежить гармонійний і всебічний розвиток. Діти з перших днів свого життя починають цікавитись навколишнім світом. Мозок у цей час активно й жадібно сприймає всю інформацію. Тому так важливо почати займатися з дитиною буквально з перших днів життя. Так ви зможете закласти вдалий фундамент для успішного майбутнього.

Найкраще, що ви можете зробити здорового зростання дитини — купити дерев’яні розвиваючі іграшки. Адже тоді у форматі розваги ви матимете змогу надати дитині всю важливу та корисну інформацію, сформувати корисні звички та навички. Використовуючи розвивальні іграшки для малюків, ви створите максимально комфортні умови для подальшого розвитку.

Правильно підібрані дерев’яні іграшки для дітей дозволяють покращити зорові навички, розвинути тактильні відчуття, запустити процес сенсорного розвитку. Дерев’яні іграшки для моторики створять невимушену атмосферу, у якій дитині буде простіше навчатися.

Дерев’яні іграшки українського виробника дозволяють виховати в дитині ті якості, без яких неможливо уявити гармонійний розвиток у школі чи навіть університеті. Тому турботливі батьки охоче обирають дерев’яні іграшки монтессорі. 

Крім того, дерев’яні дитячі іграшки дозволяють якісно проводити час із батьками чи однолітками. Адже іграшки не видають жодних звуків. Тож дітям доводиться самостійно вигадувати різноманітні сценарії. Це ще одна причина обрати дерев’яні іграшки, купити які ви можете в інтернет-магазині ІГРОТЕКО.

Правильно підібрані дитячі іграшки з дерева допомагають малечі керувати увагою та концентруватися на виконанні тієї чи іншої задачі. Ці навички збережуться і в дорослому житті, що сприятиме досягненню висот у всіх починаннях.

Сучасні розвиваючі іграшки з доставкою по Україні розвивають таланти дитини. За допомогою таких іграшок ви розкриєте творчий потенціал малюка. Еко іграшки з дерева допомагають дітям стати більш розкутими.

Як бачите, є безліч причин купити екологічні іграшки з дерева. Тож ми рекомендуємо вибрати вироби з натурального дерева у каталозі.

Ви можете придбати розвиваючі іграшки з дерева для дітей за доступними цінами. Представлені забавки з дерева для дітей різного віку. Обирайте свій ідеальний варіант, зважаючи на вікові особливості дитини та її захоплення. Наприклад, багатьом подобаються іграшки з дерева конструктор. Але ви без проблем знайдете й інші розвиваючі балансири, мозаїки, кубики з дерева, купити в Україні які можна за доступною ціною. 

Ми радимо придбати якісні та безпечні натуральні дерев’яні іграшки, відмовившись від пластикових варіантів. А допоможе купити найкращі дитячі іграшки з натуральних матеріалів компанія ІГРОТЕКО.

Вгору