Сьогодні тенденції часто з’являються раптово на платформах соціальних мереж, стрімко поширюючись по всьому світу. Те, про що ніхто не знав вчора, може стати головною темою розмови сьогодні та визначити ринок завтра. Цей розвиток стає все швидшим. Якщо ви хочете бути частиною таких бумів, необхідно бути в тренді. Виробництво ІГРОТЕКО змінює асортимент, аби задовольняти потреби всіх наших клієнтів. Відвідайте наш веб-сайт, щоб дерев'яні іграшки купити і подарувати радість своїм діткам.

Іграшки з дерева Україна: у пошуках нових тенденцій

У нашому асортименті ви завжди знайдете унікальні та класичні товари для різного віку ваших дітей. Різноманітні іграшки з дерева для дітей - розвивальна гра Логічні блоки Дьєнеша 48 фігур, Математичний планшет Геоборд 15х15 см, Конструктор дерев'яний для дітей Будиночок з гаражем 75 дет., дерев'яна головоломка Танграм із завданнями. Ці та інші різновиди веселих забав ви маєте можливість придбати в нашому онлайн-магазині.

Наші іграшки з натурального дерева були і є найактуальнішою темою останніх років. Завжди є новинки, які ми пропонуємо для різних вікових груп. Більшість предметів невеликі та зручні — ідеальні для дому та подорожей, цікаві для всіх членів родини, щоб активно та корисно провести час. Можна виділити п’ять пунктів, чому потрібно купити розвиваючі іграшки з дерева і чому це тренд на сьогодні:

  • стійкість - це безперечно тенденція. Ми все частіше турбуємось про навколишнє середовище та нашу планету. Не є винятком і дерев’яні іграшки. Все більше батьків вибирають їх саме через стійкість. Дерев’яні іграшки служать довше, ніж пластмасові, і навіть якщо значно пошкоджуються, їх можна безпечно утилізувати. Деревина також є відновлюваною сировиною;

  • довший термін служби – у порівнянні з пластиковими іграшками, набагато довговічніші та екологічніші, вам не доведеться так часто їх замінювати. Це призводить до зменшення відходів;

  • натуральність - деревина є природним матеріалом, який піддається біологічному розкладанню і не сприяє створенню гір відходів або забрудненню навколишнього середовища. Тому використання деревини як сировини для іграшок є екологічним вибором;

  • збереження природи - використання у виробництві екологічно виробленої деревини допомагає зберегти природні ресурси та ліси. Це дає змогу зменшити кліматичні зміни та захистити біорізноманіття.

Тенденція до іграшок з високою освітньою цінністю актуальна й сьогодні. Великою популярністю користуються різні розвивайки, які сприяють ранньому розвитку малюків. Батьки та спеціалісти вибирають дерево замість пластмаси, за його міцність і натуральність. Багатофункціональні варіанти стають все більш популярними, оскільки вони економлять місце та гроші, а також пропонують дітям багато варіантів гри. Прості та відкриті іграшки стимулюють дитячу творчість та уяву. З усіма можливостями, які сьогодні пропонуються, у них обов'язково має бути задоволення від процесу гри!!

Розвиваючі іграшки для дітей з дерева: вибір сучасності

Сьогодні малюки можуть насолоджуватися величезним вибором різноманітних ігор. Серед великого різноманіття вибору їх буває складно зацікавити. Але якщо це дерев’яні іграшки від ІГРОТЕКО, то така забава однозначно приверне увагу малечі та викличе нові враження. Ми створюємо наші іграшки з метою розвитку у дитини певних практичних навичок, здібностей. Враховуючи це, відповідальні батьки віддають перевагу саме дерев'яним виробам, коли є потреба оновити домашній асортимент іграшок або придбати на подарунок.    

В нашому каталозі у вас є можливість придбати найкращі моделі для ваших синочків та донечок. Пропонуємо звернути увагу на конструктори – ви будете вражені від їх реалістичності. З конструктором «Вежа» ви зі своєю дитиною поринете у старовинний світ, де і споруджували подібні оборонні будівлі. Під час складання конструктора розвиваються логіка, просторове мислення, вміння слідувати інструкції, а під час гри розкриваються творчі здібності та соціальні навички. Мозаїки підходять на будь-який вік і вони мають безліч переваг. Розвивальна Трикутна мозаїка тренує точність рухів малечі, вміння шукати нестандартні рішення, уяву, фантазію. Різнокольорові деталі приваблюють яскравістю, тому хочеться грати без перерви.

Також, батькам пропонується купити такі ігри, як балансири, що мають низку властивостей,що відрізняють їх від інших іграшок. При регулярних заняттях значно покращується моторно-зорова координація. Іграшка балансир Місяць чи Кутики орієнтовані на всесторонній розвиток навичок та здібностей. Слід зауважити, що дерев'яні іграшки є зносостійкими, тому грати в них можна безкінечно. Іграшки для розвитку, які покращують соціальні навички. Участь в грі можуть брати як дорослі, так і однолітки. Яскрава головоломка Танграм із завданнями є популярною у всі часи. Розвиває дрібну моторику, спонукає до отримання результату, щоб знайти правильне рішення Обов’язково придбайте.

Логічні блоки Дьєнеша входять до переліку, що рекомендуються Новою українською школою. В процесі гри розвиваються математичні здібності. Це просто чудово, коли ви можете спостерігати, як ваші діти бавляться та навчаються, а їхні рученята намагаються відсортувати потрібні фігурки. Діти від природи найкраще навчаються, коли їм весело. Через гру вони заохочуються відточувати свої навички мислення та розвивати нові підходи до рішень. Розвиваючі іграшки роблять процес навчання цікавим, воно стає позитивним досвідом, який сприяє розвитку внутрішньої мотивації та інтересу до знань.