Якісні дерев’яні іграшки для дітей з’явилися в дитячих магазинах відносно нещодавно. До цього часу популярними і більш доступними були пластмасові іграшки, гумові чи виготовлені з інших синтетичних матеріалів. Сьогодні виробники все частіше використовують натуральне дерево. І це не дивно. Тож далі ми поговоримо про переваги таких іграшок та те, чому вони стають із кожним днем популярнішими.

Переваги іграшок із дерева

Дерев’яні розвиваючі іграшки мають безліч переваг. Ключова — стовідсоткова екологічна безпечність виробів. Тож купувати такі іграшки можна навіть для немовлят. Головне, врахувати при цьому рекомендації виробників. Тому рекомендуємо попередньо ознайомитися з інструкцією.

Найбільш корисні дерев’яні іграшки для моторики. Адже це допомагає розвивати пізнавальні процеси, зокрема — пам’ять та увагу, також це сприяє покращенню координації рухів. Більшість фахівців також стверджують, що гарно розвинена моторика сприяє покращенню мовленнєвих навичок дітей. Такий розвиток стане також чудовою інвестицією в майбутнє навчання дитини, адже в школі таким малюкам буде набагато краще освоювати як письмо, так і решту важливих дисциплін.

Ми рекомендуємо купувати дерев’яні іграшки українського виробника. Вони мають низку переваг, зокрема — сприяють розвитку логіки та уяви. Виробники приділяють особливу увагу зовнішньому вигляду іграшок, тож вони гарантовано сподобаються дітям. Обираючи для малечі найкраще, ви формуєте в них відчуття прекрасного та гарний смак. Це матиме позитивні наслідки в майбутньому.

Дерев’яні іграшки монтессорі є дуже реалістичними. Тому діти отримують можливість пізнавати світ за допомогою відчуттів та запахів. Усі іграшки Ігротеко є приємними на дотик, адже виробництву приділяють особливу увагу.

Дитячі дерев’яні іграшки є повністю безпечними. Для виробництва використовують лише сертифіковані матеріали, що пройшли відповідну перевірку. Якість підтверджена відповідними перервірками. Ви можете сміливо купувати такі іграшки для дітей будь-якого віку. Коли іграшки виготовлені з натуральних матеріалів, малеча може сміливо їх облизувати чи кусати. Це не зашкодить здоров’ю. Тоді як більшість пластмасових іграшок можуть викликати алергічну реакцію чи ряд інших проблем.

На виробництві Ігротеко використовують прогресивні методи оброблювання деревини. Поверхня буде ідеально гладкою, тож ризик травмуватися під час ігор виключений.

Якісні розвиваючі іграшки для дітей із дерева прослужать вам дійсно довго. Іграшки не будуть деформуватися під впливом зовнішнього середовища, тож вони легко прослужать не одному поколінню. Жодна інша іграшка, виготовлена із синтетичних матеріалів, не прослужить вам настільки довго.

Сучасні іграшки не потребують особливого догляду. Адже вони проходять кілька етапів оброблювання. Також більшість виробів мають покриття, що відштовхує вологу. Ви можете їх без проблем очистити, якщо протерти вологою тканиною. Але перед експлуатацією ми все ж рекомендуємо детально ознайомитися з інструкцією.

Усі без виключення іграшки є гіпоалергенними. Тож вони підходять навіть тим діткам, що мають шкірні захворювання чи інші проблеми. Ще однією важливою перевагою є стильний зовнішній вигляд, що розроблений з урахуванням уподобань і захоплень дітей певного віку. Над створенням іграшки працювали найкращі дизайнери, що чудово розуміються на дитячій психології. Тож іграшки привернуть увагу малечі з першого погляду.

Як вибрати іграшки з дерева для дітей

Сьогодні асортимент таких іграшок є дуже широким. Обираючи вироби, найперше враховуйте вік дитини. Коли мова йде про немовлят, краще віддати перевагу іграшкам у максимально стриманій кольоровій гамі. Слід відмовитися від купівлі іграшки, якщо ви не впевнені в порядності виробника. Адже іграшка має бути надійно зібраною: деталі мають бути надійно прикріплені, щоб уникнути ризиків під час гри. Можете не сумніватися в тому, що діти будуть дійсно активно взаємодіяти з іграшками. Також звертайте увагу на розмір іграшки — вона має без проблем поміщатися в руках.

Якщо ви обираєте іграшку для дітей від року до трьох, обирайте ті, що дозволяють переміщувати різні елементи, формувати із деталей різноманітні конструкції. Діти будуть просто в захваті. Але уважно придивіться до деталей: жоден елемент не повинен мати гострих кутів, адже це може призвети до травми.

Є цікаві іграшки і для майбутніх школярів. У такому віці найцікавішими є різноманітні головоломки. Не прогадаєте, якщо оберете конструктор. Регулярні ігри з використанням таких іграшок дозволить дітям розвивати логіку, це покращить пам’ять, навчить дітей мислити творчо. Також іграшки ефективно розвивають дрібну моторику рук, що позитивно впливає на безліч інших показників. Ви можете грати разом зі своєю дитиною, покращуючи таким чином рівень вашого емоційного зв’язку.

Дитина починає пізнавати світ буквально з перших хвилин. Тому психологи наполягають на користі раннього розвитку з використанням сучасних іграшок. У перші роки ігри будуть досить простими, але від того не менш корисними для малюка. Чим старшою стає дитина, тип складніші взаємодії можуть бути. Використовуючи цікаві іграшки, ви отримаєте змогу дати дітям усі необхідні знання та навички. Малеча при цьому не буде відчувати тиску, тож інформація буде засвоюватися краще.

Сьогодні ви можете придбати якісні іграшки з дерева за більш ніж доступною ціною. Зважаючи на те, що іграшки прослужать не один рік, ціна є більш ніж виправданою. Якщо вам складно вибрати іграшку, звертайтеся до наших менеджерів. Вам радо нададуть усю необхідну інформацію та допоможуть оформити замовлення. Доставка та оплата можуть бути здійснені найзручнішим для вас способом.