Дерев'яні іграшки розвиваючі - це не тільки привабливий подарунок для маленьких діток. Підлітки, молодь і навіть дорослі будуть у захваті від чудових ігор, які ви знайдете серед нашого асортименту. Представлені ігри також завжди ідеальні як сувеніри. Якщо на вас чекає далека подорож, запропоновані нами варіанти забав також стануть чудовим доповненням, щоб весело та з користю провести час у дорозі. Якщо ви шукаєте змістовний подарунок для хлопчиків та дівчаток, вибирайте дерев'яні розвиваючі іграшки. Наші менеджери нададуть фахову підтримку та консультацію, допоможуть визначитися, згідно ваших побажань.

Онлайн-магазин ІГРОТЕКО: розвиваючі іграшки для дітей від 1 року

Перш ніж купити дерев'яні розвиваючі іграшки, необхідно взяти до уваги вік малечі. Адже одні розвиваючі іграшки підійдуть для меншої дитини, а інші - для старшої дитини. У нас є різноманітні пропозиції. Загалом, окрім вікових рекомендацій, які ви повинні розглядати як приблизний орієнтир, іграшка, звичайно, має відповідати схильностям дитини. Деякі маленькі майстри можуть годинами працювати над будівництвом. Їм підійдуть конструктори - від набору Скарбничка на 37 деталей до набору Оборонні мури на 282 деталі. Якщо дитина полюбляє вигадувати сюжети для гри, доречною буде розвивальна дерев'яна іграшка Дорожні знаки з дорогами. Фантазерам і мрійникам чудово підійдуть Веселкові дуги або Кутики з дерева, які можна використовувати і як мозаїки, і як балансири.

Гра – це вікно у світ для дітей. Граючи, вони розуміють навколишнє, тренують моторику, налагоджують соціальні контакти. Ми пропонуємо дійсно якісні розвиваючі дерев'яні іграшки для дітей. Вони сприяють моторному, соціальному, когнітивному та емоційному розвитку та роблять дітей активними та щасливими. Наявна на нашому сайті для придбання розвивальна іграшка балансир Місяць сприятиме координації рухів ваших малюків, концентрації уваги, виявленню наполегливості, терпіння. Трикутна мозаїка з дерева на 64 елемента ідеально доповнить навчання хлопчика чи дівчинки в домашніх умовах, садочках чи центрах для розвитку. Елементи мозаїки виготовлені з цільного матеріалу – деревини в 5 мм товщиною. З них викладаються різноманітні зображення – тварини, літери, цифри, рослини, орнаменти чи фігури. Уся продукція відповідає європейським стандартам безпеки і перевіряється нашою групою контролю якості.

Для дітей гра - це набагато більше, ніж розвага та дозвілля. Маленькі дослідники щодня пізнають світ трохи краще, отримують важливий досвід, розвивають свої навички. Наші дитячі розвиваючі іграшки допоможуть це зробити веселіше та ефективніше, адже стимулюють творчі здібності та уяву малюків. Цікаві завдання з використанням звичних форм, приємних кольорів та якісних матеріалів забезпечують приємну гру.

Купити розвиваючі іграшки: обираємо згідно віку

Особливо важливо підбирати предмети, що відповідають віку вашого чада, враховуючи розумові та фізичні здібності. Не варто забувати про індивідуальні переваги та пріоритети дітей, тому що у кожної дитини є свої сильні сторони та інтереси. Одні полюбляють рухливі ігри, щоб не сидіти на місці. Інші - або добре займаються творчістю, або можуть провести цілий день, граючись в конструктор-балансир - головоломка "Склади куб", тренуючи при цьому терпіння, уважність, наполегливість. В інтернет-магазині ІГРОТЕКО є корисні дитячі товари для різного віку та зацікавлень:

  • розвиваючі іграшки для дітей 2-3 років - інтелектуальний і соціальний розвиток малечі значно посилюється на другому році життя. Щодня він вивчає багато нових слів, тому спілкування в цьому віці надзвичайно важливо. Перші настільні ігри починаються у 24 місяці, класичними є, наприклад, розвивальні дерев'яні кубики для малюків кольорові 9 шт.;

  • розвиваючі іграшки для дітей 3-4 років – в цьому періоді відбувається величезний стрибок у розвитку до самостійності. Пропонуємо Судоку Геометричні фігури, що сприяє уважності та кмітливості. Чим краща велика та дрібна моторика, тим більш захоплюючим буде для вашої 3-річної дитинки пробувати нові речі;

  • розвиваючі іграшки для дітей 4-5 років - Палички Кюїзенера розвиваючий набір для лічби або розвивальна гра Логічні блоки Дьєнеша на 48 фігур допоможуть у вивченні понять більше-менше, тонкий-товстий; 

  • розвиваючі іграшки для дітей 5-6 років - з нашим набором "Кубики математика" ви краще підготуєте діточок до школи. Математичний планшет Геоборд 15х15 см сприятиме базовим знанням з геометрії, а з іграшкою "Фігури і тіні" малеча навчатиметься посидючості, увазі та логічному мисленню.

Щоб використовувати розвивашки з усіма їхніми перевагами, дитина повинна навчатися концентрації. І саме цим ігри ІГРОТЕКО відрізняються від інших ігор, присутніх на ринку. Дерев’яні головоломки на перший погляд можуть здатися простими. Але саме в цьому полягає перевага. Вони дозволяють зосередитися на постановці мети. Немає відволікання на мерехтіння або шум. Таким чином, виховний ефект досягається повністю. Результат - як правило, швидше навчання, довша концентрація уваги та тривалий успіх. Важливо пам’ятати, якою б гарною не була розвиваюча іграшка, якщо вона не відповідає індивідуальним схильностям дитини, вона, швидше за все, не зможе зацікавити.

Коли малеча грається, то вивчає себе, інших людей і навколишнє середовище. Їм хочеться досліджувати світ, використовувати свої почуття з ентузіазмом і відданістю. Дерев'яні іграшки приваблюють не тільки завдяки своїм цікавим поверхням і універсальності. Оскільки вони зроблені з дерева. Вам не доведеться турбуватися про шкідливі складові, які часто містяться в пластикових виробах. Ми дбаємо про те, щоб наші вироби були високоякісними, а використовувані кольори перевірені на вміст шкідливих речовин. Ми пропонуємо натуральну та якісну продукцію.